Kategórie

Výrobcovia

PrestaShop

Odber noviniek

RSS feed

No RSS feed added

DITRON MIRA s akumulátorom Zobraziť plnú veľkosť

DITRON MIRA s akumulátorom

Fiskálna pokladňa/tlačiareň MIRA

AKCIA - SD karta elektronického žurnálu a potrebné káble podľa zákona ZADARMO !!! Je obzvlášť vhodná pre mobilný predaj, trhoviská , novinové stánky, rôzne malé kaviarne a obchodíky, kaderníctva, modelácia nechtov , manikúra , pedikúra.

 

Viac detailov

10008

290,00 €

AKCIA - SD karta elektronického žurnálu a potrebné káble podľa zákona ZADARMO !!! . Fiskálna registračná pokladňa MIRA je označovaná za najmenšiu a najvýkonnejšiu pokladňu v ponuke najväčšieho talianskeho výrobcu skupiny DITRON. Model si získal od svojho uvedenia na trh , v roku 2010 , okamžitý komerčný úspech. Je obzvlášť vhodná pre mobilný predaj, trhoviská , novinové stánky, rôzne malé kaviarne a obchodíky, kaderníctva, modelácia nechtov , manikúra , pedikúra.

Pokladňa bola navrhnutá za konkrétnym cieľom , po vyhodnotení sérií špecifikácií, ktoré boli zozbierané od množstva užívateľov a servisných stredísk :

1/ Je využitá membránová klávesnica , ktorá ponúka vysoký stupeň vodotesnosti a zabraňuje prenikaniu prachu do dutín klávesnice.
2/ Osobitná starostlivosť je venovaná prevádzke akumulátora. Indikátor je vizuálne vybavený dvoma LED, ktoré poskytujú okamžité informácie o stave pri nabíjaní akumulátora, pripojenia do elektrickej siete , na strane obsluhy. Má integrovanú funkciu automatického vypnutia, ak pokladňa nie je daný čas využívaná ,pre optimalizáciu využitia akumulátorov.
3/ Rozloženie klávesnice bolo dosiahnuté vďaka optimalizácií počtu kláves priameho využitia klávesnice.
4/ Predstavte si, že práca v exteriéry požaduje dôležitú potrebu , novú svojho druhu, kontrast displeja. Pomocou klávesnice si ho môžete meniť podľa potreby.
5/ Pokladňa vyhovuje jedinečným podmienkam prenositeľnosti. Je najmenšia doteraz vyrobenou pokladňou výrobcom DITRON , je najľahšia s hmotnosťou len 900g a ponúka ergonomický tvar pre pevné uchopenie jednou rukou.
6/ Elektronický žurnál je ukladaný na SD kartu, ktorá je prístupná z vonkajšej strany . Vymeniť ju je ľahké vďaka štrbine s funkciou „ STLAČ A VYBER“.
7/ Model registračnej pokladni je dodávaný s USB portom pre pripojenie k PC.
8/ Pri prepnutí do režimu ON LINE , môže byť použitá ako fiskálna tlačiareň s neobmedzeným množstvom PLU.
9/ Aj bez PC môžete využiť jednoduchú funkciu na úhradu faktúr.Registračná pokladňa s akumulátorom , 200 PLU


Port: USB
Počet PLU: 200 PLU / neobmedzene pri režime ON LINE
Počet ODDELENÍ : 10 ODDELENÍ
Elektronický žurnál: SD karta
Rýchlosť tlače: 75mm/sekundu
Papier: Thermopapier 58mm , priemer 50mm
Rozmery: 130 x 300 x 80 mm
Váha : 0,9 kg
Napájanie : 9 VDC, 2,7A
Prevádzková teplota: 0 - 40 °C